4 המפתחות להצלחה עסקית

ישנן דעות שונות ומגוונות לגבי מה גורם לעסק להצליח ולגדול
אבל לדעתי ישנן 4 מפתחות עיקריים שאם הם קיימים העסק שלנו גדל והופך להצלחה.

 

1. מיינדסט של הצלחה – כן זה לא סיסמה אלא המיינדסט שלנו משפיע רבות על הדרך שבה אנו פועלים, על היכולת שלנו לרוץ קדימה או לעצור במקום, על החשיבה בגדול או בקטן.
ככל שנפתח מיינדסט של מצליחים, של בעלי עסקים שיכולים להוביל את העסק שלהם להצלחה
כך היכולת שלנו לפרוץ גבולות, לאפשר לעצמנו לנסות וגם לטעות תהיה גדולה יותר ויפתחו בפנינו דלתות והזדמנויות שאחרת לא היו נפתחות או מזוהות על ידינו.

 

2. היכרות מעמיקה עם העסק שלנו – גם זו לא קלישאה אלא אמת לאמיתה. ככל שנכיר יותר טוב את כל חלקי העסק שלנו, נבין איך הפתרון שלנו פותר בעיה קריטית ללקוחות שלנו, נבין מיהם בכלל הלקוחות האידיאליים שלנו ומה כואב להם ונבנה עבורם את השירות המתאים כך נוכל לגרום ללקוחות להאמין לנו ולרוכש מאיתנו.
ככל שנכיר את הייחודיות שלנו ביחס למתחרים ונבליט אותה בשיווק, ככל שנבנה מסרים שיווקיים שנסמכים על תובנות שיש לנו מהקהל שלנו כך הם היו יותר מדוייקים וחדים ויגרמו לקהל שלנו להרגיש כלפינו אמון, ולהרגיש בטחון שיש לנו את מה שהם צריכים.

 

3. שיווק – ככל שנבין שהשיווק אינו עומד בפני עצמו כחטיבה נפרדת אלא מסתמך ישירות על יסודות העסק וככל שהיסודות יהיו מדוייקים יותר כך השיווק שלנו יהיה ממוקד יותר והמסרים שלנו יהיו חדים יותר וימשכו את הקהל המדוייק ויגרמו לו לבטוח בנו ולרכוש מאיתנו.

 

4. סדר וארגון – כבעלי עסקים עלינו לדאוג לעבוד מסודר, לדאוג שבראש שלנו יהיה סדר ובהירות לגבי מהן המטרות והיעדים שנרצה להשיג והצעדים שעלינו לנקוט כדי להשיג אותם ושהעשייה שלנו בפועל, בשטח תהיה עקבית, מאורגנת, יעילה ואפקטיבית.
ככל שנדע מה אנחנו עושים, איך אנחנו עושים ואיפה אנחנו פועלים ותהיה לנו תוכנית פעולה מסודרת כך נייצר תנועה ונצעיד את העסק קדימה.

 

ועכשיו כשיש לכם את 4 המפתחות להצלחה עסקית חשבו עם עצמכם איזה מפתח עדיין לא מספיק מדוייק לכם בעסק, במה אתם תקועים, מה לא עובד כמו שצריך ואיפה יש בלאגן ואז התחילו לבחון, לדייק, לתקן את מה שצריך תיקון ודיוק.

 

שומעים את עצמכם אומרים "זה נראה לי המון עבודה ומאיפה בכלל מתחילים?"
אז מתחילים בצעדים קטנים אבל ממש קטנים שעוקפים את הפחד.
בונים תוכנית עבודה ולאט לאט מתקדמים בעשיית סדר ויצירת בהירות שיובילו אתכם
לקידום העסק ולהצלחתו.

 

ואם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה להבין מאיפה להתחיל, מהם הצעדים הנכונים
אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בצור קשר ואני אחזור אליכם לתאם שיחה.

דילוג לתוכן